برای ویژه شدن کلیک کن

تاثیر خوردن فست‌فود زیاد بر روی پوست و بدن!

تغذیه درست است که متخصصان پوست و مو نیز همیشه روی آن تأکید دارند. داشتن تغذیه متعادل، متکی بر مواد طبیعی، سرشار از منابعی مانند سبزیجات و میوه‌‌ها و عدم استفاده از محصولات غذایی سرخ ‌‌شده و فراوری شده، بهترین ضامن حفظ سلامت و شادابی پوست است. دکتر داریوش دائر، متخصص پوست، مو و زیبایی می‌گوید: «مصرف فراورده‌‌هایی مانند گوشت‌‌های دودی و فراوری شده یا سرخ شده، سوسیس و کالباس، ادویه و سس‌‌های مختلف، فست‌فودهای گوناگون، نوشیدنی‌‌های مختلف و چیپس و سیب‌‌زمینی سرخ شده در تولید رادیکال‌‌های آزاد در بدن و اختلال در سلامت پوست دخیل هستند و باید در مصرف این مواد حداکثر احتیاط را به عمل آورد و حتی‌‌المقدور از آنها دوری کرد.»

البته بسیاری از افرادی که مبتلا به حساسیت غذایی یا اگزمای آتوپیک (حساسیت سرشتی) هستند، باید در استفاده از بعضی سبزیجات و میوه‌‌ها نیز دقت کنند و در صورت داشتن سوابق حساسیت به این مواد از مصرف آنها خودداری کرده و درعوض از منابع دیگر غذایی استفاده کنند.

دوست عزیزم برای آموزش خودآرایی وتکنیک گریم سایه روشن به لینک زیر مراجعه کنید

آموزش تضمینی خودآرایی ( کلیـــــــــک کنید)

برای ویژه شدن کلیک کن!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× 3 = دوازده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>