برای ویژه شدن کلیک کن

در مهمانی‌های تابستان بدرخشیم‎!

بیشتر خانم‌ها، پس از اینکه به یک مهمانی، جشن و یا حتی مراسم رسمی دعوت می‌شوند، احتمالاً نخستین سوالی که از خودشان و اطرافیان می‌پرسند، همان عبارت معروف «حالا چی بپوشم» خواهد بود. هنگامی که ویژگی‌های فصلی هم بر انتخاب لباس تاثیرگذار باشد، این عبارت «چی بپوشم» به یک فرآیند نسبتاً پیچیده تبدیل می‌شود. با دستورالعمل‌هایی ساده، سریعترین و کم هزینه‌ترین پاسخ برای عبارت «چی بپوشم» را پیدا کنید.

 

کدام مهمانی؟

 

قبل از هرچیز باید دقت کنید که به چه مهمانی دعوت شده‌اید؟ یک دوره زنانه؟ یک مهمانی عصرانه؟ یک جشن عروسی؟ و یا یک قرار سرنوشت‌ساز که قرار است با شخص جدیدی آشنا شوید. اگرچه ویژگی‌های فصلی ممکن است در تمام لباس‌هایی که می‌پوشید، یک آیتم تاثیرگذار باشد، اما فراموش نکنید که برای مهمانی‌های رسمی و مراسمی همچون جشن عروسی، چارچوب‌ها و استانداردهای مشخصی وجود دارد، که بهتر است حتی در فصل تابستان از آن‌ها عبور نکنید. مثلاً یک لباس گل‌درشت سبز و صورتی، اگرچه یک لباس تابستانی فوق‌العاده به نظر می‌رسد، اما هیچ تناسبی با یک جشن مجلل عروسی ندارد.

 

برای مهمانی‌های کمتر رسمی، دست شما در انتخاب لباس باز است، اما برای مهمانی‌های نسبتاً رسمی، بهتر است تنها تغییر اندکی در رنگ و پارچه انتخابی بدهید. مثلاً از رنگ‌های بژ، کرم، صورتی روشن، آبی آسمانی استفاده کنید و یا پارچه‌هایی لطیف‌تر، همچون حریر، ابریشم و سیلک را انتخاب کنید. برای خواندن ادامه مطلب، در نظر داشته باشید، که پیشنهادهای فوق، برای مهمانی‌های دوستانه و کمتر رسمی ارائه شده است.

 

طرح‌دار و گل گلی بپوشید

 

به شما پیشنهاد می‌کنیم در این فصل، کمی رودربایستی و خجالت را کنار بگذارید. رنگ‌های گرم را انتخاب کنید. جسور باشید و از پوشیدن لباس‌های گل گلی، یا لباس‌هایی با تضاد رنگ، خجالت نکشید. پوشیدن این لباس‌ها، بهترین فرصت برای درخشیدن در مهمانی‌هاست. لباس‌های گل‌دار با پارچه‌هایی که درصد نخ بالایی دارند، حتماً حس خوبی به شما خواهد داد. امتحان کنید.

سفید بپوشید

 

اگر از پوشیدن لباس‌های با رنگ شاد و طرح‌دار خجالت می‌کشید، لباس‌های سفید را انتخاب کنید. لباس‌های سفید، بهترین گزینه برای افرادی با سن بالاتر در تابستان هستند. در انتخاب پارچه برای لباس‌های سفید باید بیشتر دقت کنید. حالا که قرار است لباس بدون نقش و سفید بپوشید، بهتر است پارچه‌هایی را انتخاب کنید، که بافت آن‌ها طرح داشته باشد.

لباس گشاد بپوشید

پوشیدن لباس‌های تنگ، با دوخت‌های رسمی و محکم، خیلی مناسب فصل تابستان نیست. در واقع اگر پارچه مناسبی انتخاب کرده باشید، متوجه می‌شوید که پارچه‌های تابستانی، تناسب چندانی با مدل‌های تنگ و رسمی ندارند. به بدنتان فرصت نفس کشیدن بدهید. پارچه‌های تابستانی، آنفدر لطیف هستند که حتی در لباس‌های گشاد، اندام زیبایی شما را پنهان نخواهند کرد.

 

دامن بپوشید

دامن و پیراهن‌هایی که دامن چین‌دار دارند، گزینه خوبی برای تابستان هستند. البته در صورتیکه پارچه مناسبی انتخاب کرده باشید، دامن‌شلواری هم می‌تواند یک انتخاب خوب برای مهمانی‌های تابستانه باشد.

لباس توری بپوشید

 

ترکیب تورهای سبک و پارچه، برای تابستان یک ایده معمول و دوست‌داشتنی است. به ویژه در انگلستان، حتی برای مهمانی‌های رسمی که در فضای باز برگزار می‌شود، لباس‌های ترکیب شده با تور یا دانتل، یک گزینه همیشگی هستند.

پارچه‌های حریر را انتخاب کنید

 

پارچه‌های حریر، با آسترهای خنک، هم زیبایی و دلربایی خاص خود را دارند و هم به خاطر جنس پارچه، تحمل گرما را آسانتر می‌کنند. دقت کنید در صورتیکه پارچه حریر انتخاب کرده‌اید، باید لباس‌های بلند و چند تکه را فراموش کنید. پارچه‌های حریر، بهترین انتخاب برای لباس‌های کوتاه، یک تکه و بدون آستین هستند.

 

پارچه‌ها را ترکیب کنید

شما می‌توانید با ترکیب پارچه‌های ساده و طرح‌دار، لباس متفاوتی به تن کنید و مطمئن باشید که این لباس منحصر به فرد را در تن هیچکس دیگری نخواهید دید. بهتر است برای این ترکیب از پارچه‌های با رنگ روشن استفاده کنید.

http://www.banoyeziba.ir/

برای ویژه شدن کلیک کن!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 9 = دوازده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>