برای ویژه شدن کلیک کن

نکاتی در مورد مد

 

چه رنگی برایتان بهتر است- نکاتی در مورد مد

رنگ لباس هایی که می پوشید می تواند ظاهرتان را بهتر یا بدتر کند. رنگ می تواند خصوصیات چهره ، رنگ چشم و شکل بدنتان را بهتر کند. همچنین می تواند به ضررتان عمل کند و زیباییتان را مخفی کند و یا حتی خصوصیات منفی و گذرای پوست شما رابرجسته تر نماید. بسیاری از افراد نمی دانند که چه رنگی ظاهرشان را بهتر می کند و کدام رنگ نه. به علاوه، رنگ مورد علاقه افرادمعمولا بدترین رنگ ممکن برای رنگ پوست طبیعی آنهاست! برای یافتن اینکه چه رنگی مناسب شماست، فقط به خودتان در آینه نگاه کنید و لیستی برای چند سوال از خودتان تهیه کنید.

هنگامی که به آینه نگاه می کنید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که درکی از رنگ طبیعی خودتان به دست آورید. به این معنا که به رنگ چشم ها، پوست و مویتان دقت کنید. توجه کنید که چگونه رنگ چشمتان، رنگ موهایتان را کامل می کند. دقت کنید که چگونه رنگ پوستتان سایه روشن های موهایتان را بازتاب می دهد. به خوبی حس کنید چگونه رنگ مو و پوستتان با هم هماهنگی دارند. وقتی این کار را انجام دادید، معین کنید که چه انتظاری از رنگ دارید.

می خواهید های لایت موهایتان را بیشتر یا کم رنگتر کنید؟ می خواهید میزان رنگ چشمهایتان را کم تر یا بیشتر کنید؟ آیا رنگ پوستتان بیشتر از آنچه دوست دارید روشن است؟ آیا در تصمیم گیری برای اینکه چگونه از رنگ برنزه جدید خود استفاده کنید مشکل دارید؟ رنگ هر کاری که بخواهید برایتان انجام می دهد. برای مثال اگر می خواهید قرمزی مویتان را بیشتر کنید، باید لباسی بپوشید که طیف قرمز را بیشتر نشان دهد. نه به این معنا که لباس های قرمز زیاد به تن کنید. در واقع این کار بیشتر خلاف خواسته شما عمل می کند. به عنوان فرد موقرمز، رنگ های سبز را استفاده کنید و رنگ های بژ تیره که با رنگ مویتان همخوانی داشته باشد و رنگ پوستتان را کم رنگتر کند.

مثال دیگر زمانی است که می خواهید میزان رنگ چشمتان کم تر شود. برخی افراد چشم های آبی پر رنگی دارند. چشم های آبی پررنگ و خیره کننده ،زیبا هستند. اما وقتی آبی تیره و دیگر رنگ هایی که تاثیر آبی را تشدید می کنند بپوشید ممکن است بسیار زننده جلوه کنند. لباس های آبی پر رنگ برای تشدید کردن نور در چشم های آبی کم رنگ استفاده می شوند. برای کاهش رنگ آبی تیره در چشم، لباس های کم رنگ و نزدیک به رنگ طبیعی بپوشید.

color-2

رنگ حتی می تواند شکل و شمایل بدن را مخفی، دگرگون یا برجسته تر نماید. برای تغییر دادن شکل بدنتان، به ترکیبی از رنگ های تیره و روشن فکر کنید. بسیاری از زنان می خواهند بالاتنه هایشان بزرگتر به نظر بیاید. این کار با استفاده از رنگ تیره و مات برای دامن یا شلوار به همراه رنگی شدیدتر برای بالاتنه، امکان پذیر است. قسمت دیگری که برخی از زنان به دنبال تغییر شکل آن هستند، مفصل ران است. یکی از روش های معمول پوشیدن لباس های تماما سیاه یا تیره برای کم تر جلوه دادن انحنا و برآمدگی ها است.این کار ممکن است نتیجه عکس داشته باشد و توجه به این قسمت را بیشتر جلب کند. یک استتار بهتر استفاده از لباس های دارای چاپ است. برخلاف اینکه ممکن تصور کنید این نوع لباس بیشتر مفصل ران را نشان می دهد، اینطور نیست. توجه بیننده توسط چاپ های رنگی روی لباس از بدن گرفته می شود.

همیشه به خاطر داشته باشید که انتخاب رنگ یک علم نیست. هیچ روشی نیست که برای همه صدق کند. هدف ایجاد توهم است. از رنگ به عنوان ابزارتان استفاده کنید، برای اینکه توهمی را که مشتاقش هستید ایجاد کنید. زمانی را برای تمرین کردن با رنگ ها و مدل ها بگذرانید. این تنها راهی است که خوتان را در رابطه بارنگ ها خواهید شناخت. دیگر به انتخاب کردن لباس ها با همان رنگی که در کاتالوگ ها هستند منتسب نمی شوید. همچنین با کمدی پر از لباس های خسته کننده مواجه نخواهید بود. تصمیمتان را برای اینکه می خواهید چگونه به نظر برسید، بگیرید و سپس جادوی رنگ را برای خودتان به کار ببرید.

http://www.banoyeziba.ir/

برای ویژه شدن کلیک کن!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 2 = پنج

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>