برای ویژه شدن کلیک کن

چای و این همه زیبایی!!

وقتی صحبت از زیبایی و سلامت باشد، چای، استفاده های زیادی دارد. نه تنها نوشیدنی بسیار خوش طعمی ست، بلکه می تواند کاربرد های بسیار دیگری هم داشته باشد. ممکن است از اینکه چقدر چای می تواند در رژیم زیبایی شما پرکاربرد باشد غافلگیر شوید!

Image result for ‫عکس چای‬‎

تقویت موهای آسیب دیده و خشک

یکی از راه های شگفت انگیزی که چای می تواند در زیبایی شما تاثیرگذار باشد، کمک کردن به تقویت موهای خشک شماست. برای این کار به چای گرم شیرین نشده نیاز دارید. حدودا یک لیتر برای نتیجه ی مطلوب کافی ست. بعد از شست و شویموهایتان با شامپو، از چای برای آبکشی استفاده کنید.

برنزه ی ملایمی به شما می‌دهد

می خواهید بدون قرار دادن بدنتان در معرض اشعه های مضر سلامت به نظر بیایید؟ پس دو فنجان چای پررنگ دم کشیده را در یک بطری اسپری بریزید. بدنتان را با چای اسپری کنید و صبر کنید تا به طور طبیعی خشک شود. بعد از آن که خشک شد خواهید دید که یک درخشش طبیعی زیبا از خود به جای گذاشته است!

از بین بردن بوی پا

اگر پاهایتان را به طور منظم در چای بخیسانید، بویش را رفع خواهید کرد! حتما از چای پررنگ و تازه دم استفاده کنید. برای نتیجه ی مطلوب لازم است که حدودا ۲۰ دقیقه هر روز پایتان را در چای بخیسانید.

از دست کورک های دردناک خلاص شوید

آیا کورک های آزار دهنده و دردناکی دارید؟ اگر اینطور است رویشان را با یک تیبگ خیس بپوشانید. این کار باید یک شبه عمل کند. فردایش که بیدار شدید خواهید دید که کورک خشک شده و دردش از بین رفته است!

برای ویژه شدن کلیک کن!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


2 + چهار =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>